Sorumluluklarımız

Sosyal Sorumluluk

KLORSİS Dozajlama Pompaları için güvenilir bir kurum olmak demek sadece iyi bir ürün tasarlamak demek değil; üretim öncesinde ve sonrasında çok daha kapsamlı bir süreç yönetimi yapmaktır. Daha ürün ortaya çıkmadan çalışanlar için sağlıklı ve doğaya saygılı bir ortam yaratılırken fabrika ve üretim ortamındaki faaliyetlerden doğabilecek çevresel sorunlar ve insan sağlığı üzerinde oluşabilecek olumsuzluklar en aza indirilmeye çalışılır.

Üretim süreçlerimizde ve üretim yaparken kullandığımız materyallerin seçiminde çevre dostu olmasına özenle dikkat ediyoruz. Bu doğrultuda ürünlerimizi çevre dostu olarak tasarlıyor, bu esaslarla üretiyoruz.

İş Güvenliği ve İş Sağlığı

KLORSİS Pompa için çevre bilinci insan bilinci ile beraber büyüyen bir sorumluluktur. Üretim proseslerimizde sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyor, çalışanlarımıza daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak, oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmak için hep daha iyisini araştırıyoruz.

Tesislerimizde çalışanlarımızı meslek hastalıklarından korumak için periyodik sağlık kontrolleri yaptırıyor, tüm riskleri en aza indirmeye çalışıyoruz. Çalışma ortamlarında maksimum güvenliği sağlayabilmek için KLORSİS , ulusal ve uluslararası standartları karşılayabilen İSG (İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği) kurallarını uygun olarak denetleniyor.

İş güvenliği konusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sahada ve sosyal yaşamda güvenlik kültürünü aşılamaya devam ediyor, bu kültürün bir parçası olmuş, duyarlı çalışanlarla TÜRKİYE sanayisini bir adım daha ileri taşımayı amaçlıyoruz.

Powered By Cesur