Hakkımızda

İCAK BİLİŞİM HİZMETLERİ MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2011’den beri kaliteli, sağlam ve çevreye duyarlı dozaj pompaları, analiz ölçü aletleri, haberleşme cihazları, haberleşme panoları ve ekipmanlarını üretiyoruz. Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli dozaj pompa ve ekipmanları üreticisi olarak yola çıktık. Zaman içerisinde sınırları aşarak uluslararası satış ağımızı büyüterek ihracat yapmayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne öncelikli hedefimiz, insan gücü ve zaman tasarrufu sağlanarak tek bir sistem üzerinden geliştirdiğimiz akıllı pompa ve ekipmanları teknolojisi ile kazançlı ve sağlıklı bir şekilde hizmet vermeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda sizlere kaliteli ve güvenli ürünlerle etkili ve doğru çözümler sunuyoruz. Yaşadığımız çağın sorumluluklarını üstelenmekten duyduğumuz gururla üretimde de çevreye duyarlı, verimli ve sürdürülebilir bir yol izliyoruz.

Son teknolojiyi yakından takip ederek hem pompa ve ekipmanları sektörüne katkı sağlıyor hem de ona yön veriyoruz. AR-GE bölümümüz ile mevcut olandan farklı, kusursuz kalitede ürünlere ulaşmak için yatırımlarımızı arttırıyoruz.

Bugün Türkiye'de kurulan endüstriyel proseslerde, kamu kuruluşlarında, bina uygulamalarında, hastanelerde, otellerde, havuzlarda ve tarımsal uygulamalarda genel amaçlı kimyasal dozajlama sıvılarının basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda KLORSİS Pompa ürünleri kullanılıyor. Sistem verimini optimize eden pompa ve ekipmanları, pompa sektöründe dünyaca kabul görmüş, alanında geçerliliğe sahip standartlarda üretilmektedir.

KLORSİS Pompa, 5.000 m2'lik kapalı alan üretim tesisi, yönetim binası, alanında uzman çalışanlar, Gaziantep Bölge Müdürlüğü ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite, güvenilirlik, yurt içi ve yurt dışında en iyi servis sağlama standardından vazgeçmeden müşterilerine gelecekte de hizmet ve çözümler üretmeye devam edecektir.

Powered By Cesur